Sporcular için Yüzme Dersleri

Daha hızlı yüzmenin yolu daha iyi ve doğru tekniklerle SwimLabs'te yüzmeyi öğrenmektir!

SwimLabs havuzları 360º’lik bir video sistemi ve havuz aynaları ile donatılmıştır.

Deneme Dersine Başvurun

YENİLİK + İLHAM

Kulaçınızı ne kadar iyi görürseniz o kadar hızlı ve doğru geliştirebilirsiniz.Genç yüzücülerden master yüzücülere kadar benzersiz teknoloji analizi ve yenilikçi sistemimizle her saniye neyi doğru neyi yanlış yaptığınızı görebilirsiniz. Olimpik yüzücüler de zamanı daha iyi kullanmak ve yüzme tekniklerini geliştirmek ve rekabet avantajı elde etmek için SwimLabs teknolojisini kullanırlar.

Tüm açılardan (360º) yüzme sitilinizi görebilmenizi ve sizin fark yaratmanıza olanak sağlar. SwimLabs eğitiminize bambaşka bir boyut kazandırır. Anlık video geri bildirimi sağlayan dijital video teknolojisinden yararlanırsınız. Tüm bunlara ek olarak havuzdaki aynalar ile hareketlerinizi izleyerek size ve eğitmeninize en yetkin yakalama ve çekme tekniklerini analiz ederek doğru şekilde yüzme tekniğini kazanırsınız.

SwimLabs havuzları 360º’lik bir video sistemi ve havuz aynaları ile donatılmıştır. SwimLabs sistemi ile siz ve eğitmeniniz yüzme tekniğinizi her açıdan analiz edebilir ayrıca almış olduğunuz yüzme derslerine ait videoları alıp dilediğiniz zaman kendiniz de pratik yapmak için izleyip inceleyebilirsiniz.

SwimLabs sistemi ile kendi tekniklerinizi mükemmelleştirip optimum performans elde etmenizi sağlar. Almış olduğunuz derslere ait görüntülerle yan yana karşılaştırma yapmak için dünya çapında yüzücülerden oluşan benzersiz ve geniş bir eğitim video arşivi kullanmaktayız.

Sonsuz havuzlar, ayrıntılara büyük dikkat!!!

Sonsuz havuzlarımız tamamen yüzme derslerine odaklanmayı en üst düzeyde odaklanmayı sağlar. Bireyselleştirilmiş eğitim sistemi yüzme tekniğinizi geliştirmek ve öğrendiklerinizi hemen uygulamanız için olanak sağlar.

Daha hızlı yüzmenin yolu daha iyi ve doğru tekniklerle yüzmeyi öğrenmektir.