Yetişkinler için Yüzme Dersleri

Yetişkinlerin Doğru ve Hızlı yüzme öğrenmeleri için SwimLabs!!!

SwimLabs havuzları 360º’lik bir video sistemi ve havuz aynaları ile donatılmıştır.

Deneme Dersine Başvurun

Yetişkinlerin Doğru ve Hızlı yüzme öğrenmeleri için DOĞRU YÖNTEM!!!

SwimLabs, yetişkinlerin doğru, güvenli ve hızlı bir şekilde yüzme öğrenmeleri için başarısı kanıtlanmış ve yenilikçi bir yöntem sunmaktadır. Biliyoruz ki insanlar en iyi görerek öğrenirler…
Gelişmiş video teknolojimiz ve aynalarla donatılmış havuzlarımız ile yeni yüzücülerin doğru tekniği öğrenmesini sağlıyor ve sürekli geliştirmesine olanak sağlıyoruz.

Yetişkinlerin yüzmeye başlangıçta ihtiyaçlarını çok iyi ANLIYORUZ!!!

Her yüzücü için yüzme programlarını özelleştiriyoruz…

Yüzmenin temellerini öğrenmede ve su korkusu konusunda heyecanlı iseniz uzman eğitmenlerimiz ile hedefinize ulaşmanızı sağlayacak en doğru güvenli ve hızlı tekniği sizin için sağlıyoruz…

Teknoloji sizin için çalışıyor…

SwimLabs anında 360º video sistemi, profesyonel analizleri ve geri bildirimleriyle, havuzlarda bulunan aynalar sistemiyle yenilikçi ve eşsiz bir teknoloji kullanmaktadır. SwimLabs teknolojisi ile yetişkinler yüzmeyi doğru tekniklerle öğrenir ve anında öğrendiklerini uygulayabilir.

 

Sıcak , samimi ve asla korkutucu değil…

Yüzme temellerini öğrenirken ya da tekniğinizi geliştirirken en son istediğinizin büyük bir havuzu çocuklarla paylaşarak öğrenmek olmadığını biliyoruz.

SwimLabs’ in ihtiyaçlarınızı ve seviyenize göre direnci ayarlanabilen size özel ,ılık, havuzlarında her an yanı başınızdaki uzman eğitmenlerimiz eşliğinde yüzmeyi doğru, hızlı ve güvenli bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 

Güvenli Yüzücüler SwimLabs’de başlar…

Yüzme ile ilgili her şeyi öğrenebileceğiniz en doğru yerdesiniz. Yüzme sevgimizi ve tekniğimizi, sizinle paylaşabilmek için sizleri dört gözle bekliyoruz.