Çocuklar için Yüzme Dersleri – Yüzme Okulu – Yüzme Eğitimi

Çocukların daha güvenli ve daha hızlı yüzme öğrenmeleri için SwimLabs!!!

Swimlabs, çocukların doğru, güvenli ve hızlı bir şekilde yüzme öğrenmeleri için başarılı, eğlenceli ve yenilikçi bir yöntem sunmaktadır.

Çocuklar için Yüzme Dersleri – Yüzme Okulu – Yüzme Eğitimi

Çocuklar için Yüzme Dersleri – Yüzme Okulu – Yüzme Eğitimi

Çocuklara Yüzmeyi Kim Öğretiyor?

Derslerimizin her biri SwimLabs tekniği ile ilgili yoğun bir şekilde eğitim almış, her yaştan çocuğa yüzme sevgisini kazandırmak için çalışan deneyimli profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir.

Yüzmenin çocuklara eğlence ile öğretilebileceğine İNANIYORUZ!

Küçük ve ılık havuzlarımız, büyük soğuk ve kalabalık havuzlarla kıyaslanınca çocuklar için güvenli, korkuları olmadan ve dikkatleri dağılmadan eşsiz bir öğrenme deneyimi sunar. (Kabul edelim ki hiçbir çocuk titrerken öğrenemez, onun için havuzlarımız her zaman ılık!!!)

Küçük havuzlarda, deneyimli ve Swimlabs sistem eğitimini tamamlamış eğitmenlerimiz çocuklara tüm ders boyunca kolaylıkla odaklanabilir.

Çocuklar en iyi görerek öğrenirler!

Swimlabs anında 360º video sistemi, profesyonel analizleri ve geri bildirimleriyle, havuzlarda bulunan aynalar sistemiyle yenilikçi ve eşsiz bir teknoloji kullanmaktadır. SwimLabs teknolojisi ile çocuklar yüzmeyi doğru tekniklerle öğrenir anında öğrendiklerini uygulayabilir ve suyun içerisinde güvenli olmak için ihtiyaç duydukları tüm becerileri kazanırlar.

Çocuklara SwimLabs tekniği ile sağlam bir eğitim verilir, büyüdükçe yüzmelerinin daha da gelişmesini sağlar.

Çocuklar için Yüzme Dersleri