Yetişkinler için Yüzme Dersleri

Yetişkinlerin Doğru ve Hızlı yüzme öğrenmeleri için SwimLabs!!!

SwimLabs havuzları 360º’lik bir video sistemi ve havuz aynaları ile donatılmıştır.

Deneme Dersine Başvurun

Yetişkinler için yüzme dersleri

Yüzmeyi öğrenmek veya yüzme becerilerinizi mükemmelleştirmek için asla geç değildir!

Başlangıçtan ileri seviyeye kadar size uygun yüzme derslerimiz ve programımız sayesinde doğru güvenli ve hızlı bir şekilde yüzme öğrenmeleri için SwimLabs başarısı kanıtlanmış ve yenilikçi bir yöntem sunmaktadır.

Biliyoruz ki insanlar en iyi görerek öğrenirler…

Gelişmiş video teknolojimiz ve aynalarla donatılmış havuzlarımız ile yeni yüzücülerin doğru tekniği öğrenmesini sağlıyor ve sürekli geliştirmesine olanak sağlıyoruz.

Yetişkinlerin Doğru ve Hızlı yüzme öğrenmeleri için SwimLabs!!!

Başlangıçtan ileri seviyeye kadar size uygun yüzme derslerimiz ve programımız sayesinde doğru güvenli ve hızlı bir şekilde yüzme öğrenmeleri için SwimLabs başarısı kanıtlanmış ve yenilikçi bir yöntem sunmaktadır.
Yüzmeyi öğrenmek

Yetişkinlerin yüzmeye başlangıçta ihtiyaçlarını çok iyi ANLIYORUZ!!!

Her yüzücü için yüzme programlarını özelleştiriyoruz…

Yüzmenin temellerini öğrenmede ve su korkusu konusunda heyecanlı iseniz uzman eğitmenlerimiz ile hedefinize ulaşmanızı sağlayacak en doğru güvenli ve hızlı tekniği sizin için sağlıyoruz…

Teknoloji sizin için çalışıyor…

SwimLabs anında 360º video sistemi, profesyonel analizleri ve geri bildirimleriyle, havuzlarda bulunan aynalar sistemiyle yenilikçi ve eşsiz bir teknoloji kullanmaktadır. SwimLabs teknolojisi ile yetişkinler yüzmeyi doğru tekniklerle öğrenir ve anında öğrendiklerini uygulayabilir.

 

Yetişkinler için yüzme dersleri sayesinde yetişkinlerin doğru güvenli ve hızlı bir şekilde yüzme öğrenmeleri için SwimLabs başarısı kanıtlanmış
Yetişkinler için yüzme dersleri sayesinde yetişkinlerin doğru güvenli ve hızlı bir şekilde yüzme öğrenmeleri için SwimLabs

Sıcak , samimi ve asla korkutucu değil…

Yüzme temellerini öğrenirken ya da tekniğinizi geliştirirken en son istediğinizin büyük bir havuzu çocuklarla paylaşarak öğrenmek olmadığını biliyoruz.

SwimLabs’ in ihtiyaçlarınızı ve seviyenize göre direnci ayarlanabilen size özel ,ılık, havuzlarında her an yanı başınızdaki uzman eğitmenlerimiz eşliğinde yüzmeyi doğru, hızlı ve güvenli bir şekilde öğrenebilirsiniz.